Вантажна шина Goldshield HD919 295/80 R22.5 152L
Виберіть розмір вантажної шини
Goldshield HD919 295/80 R22.5 152L 295/80 R22.5 " 152 L 315/80 R22.5 " 156 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goldshield 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goldshield.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goldshield HD919 295/80 R22.5 152L
Goldshield HD919 (ведущая) (295/80R22.5 152L) | 8 941 грн. |
Goldshield HD919 ведуча ведуча (295/80R22,5 152/149L) 405640 | 9 044 грн. |
Шина Goldshield HD919 (провідна) 295/80 R22.5 152/149L | 10 094 грн. |
Модификації Goldshield HD919 295/80 R22.5 152L
Ціни на Goldshield HD919 295/80 R22.5 152L |
---|---|---|---|---|
Goldshield HD919 295/80 R22.5 152L | від 8 941 грн. | 3 пропозиції | ||
Goldshield HD919 315/80 R22.5 156K | від 8 970 грн. | 10 пропозицій |