Вбудована посудомийна машина Samsung BeSpoke DW60CB895UAPET
Фото 12 |
Samsung BeSpoke DW60CB895UAPET
Тип:повновбудована
Комплектів посуду:14
Сушіння:обдув
Кількість програм:11 шт
Витрата води:8 л
Рівень шуму:43 дБ
Ширина:59.5 см
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Всі характеристики
Характеристики BeSpoke DW60CB895UAPET
|
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung BeSpoke DW60CB895UAPET
Усі ціни 6 →Посудомийна машина Samsung Bespoke DW60CB895UAPET | 40 200 грн. |
SAMSUNG DW60CB895UAPET | 49 939 грн. |
Вбудовувана посудомийна машина Samsung DW60CB895UAPET | 40 406 грн. |
Встраиваемая посудомоечная машина Samsung DW60CB895UAPET | 40 368 грн. |
Посудомийна машина Samsung DW60CB895UAPET | 40 186 грн. |
SAMSUNG DW60CB895UAPET | 36 270 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →