Сковорідка Krauff 25-45-140 28 см
Фото 6 |
Krauff 25-45-140 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 25-45-140 28 см
Усі ціни 15 →Сковорода Krauff 28 см (25-45-140) | 769 грн. |
Сковорода Krauff 28 см (25-45-140) | 814 грн. |
Сковорода Krauff, 28см, 25-45-140 | 875 грн. |
Krauff 25-45-140 | 1 374 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Krauff 25-45-140
Ціни на Krauff 25-45-140 |
---|---|---|---|---|
Krauff 25-45-137 20 см | від 441 грн. | 7 пропозицій | ||
Krauff 25-45-138 24 см | від 675 грн. | 7 пропозицій | ||
Krauff 25-45-139 26 см | від 642 грн. | 13 пропозицій | ||
Krauff 25-45-140 28 см | від 769 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →