Смартфон Samsung Galaxy M33 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 28Фото 16 |
Смартфон міцної медіум-ланки зі збалансованими по всіх фронтах характеристиками. В основу лицьової панелі мобільного пристрою покладено PLS-екран з розмірами по діагоналі 6.6 дюймів і роздільною здатністю картинки Full HD+ (2408х1080 пікселів). У верхньому сегменті дисплея видніється каплевидний виріз під розмовний динамік і об'єктив 8 МП селф-камери. Основна камера Samsung Galaxy M33 128GB / 6gb покладається в справі відразу на чотири датчика зображення: 50 МП ведучий, 5 МП сверхшірік, 2 МП макромодуль і 2 МП сенсор для ефектного розмиття фону.
Хорошу продуктивність смартфону забезпечує доморощений мобільний процесор Exynos 1280, побудований по 5-нанометровому техпроцесу. Також модель може похвалитися комфортними об'ємами бортової пам'яті (6/128 ГБ) і наявністю окремого слота під картку розширення microSD (об'ємом до 1 ТБ включно). Подача цілющої сили енергії на електронні компоненти девайса налагоджена від акумулятора ємністю 5000 мАгод з функцією прискореної зарядки потужністю 25 Вт. На додачу смартфон обладнали бічним сканером відбитка пальців і NFC-модулем для інтеграції в системи безконтактних платежів.
Купити Samsung Galaxy M33 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 41 →Смартфон Samsung Galaxy M33 5G 6/128Gb Deep Ocean Blue M336B | 8 668 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy M33 5G 6/128Gb Deep Ocean Blue M336B | 8 510 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy M33 5G 6/128GB Green (SM-M336BZGG) Galaxy M33 5G 6 | 8 467 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy M33 5G 6/128GB Brown (SM-M336BZNG) | 8 999 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy M33 5G 6/128GB Blue (SM-M336BZBGSEK) SM-M336BZBGSE | 8 389 грн. |
Телефон жахливий, є кшн плюси але мало, почнемо з жахливого постійно вічно втрачає або сам відключає мережу вай фая, при звичайному використанні ютуб інстаграм листування гріється градусів на 50 і кладе вийдеш на сонце взагалі градусів за 80 гріється навіть через чохол тримати боляче екран кошмарно тьмяний якийсь незрозумілий підвальний PLS виходиш на вулицю не важливо за якої погоди сонячної чи похмурої екран тупо не видно все чорне навіть на макс яскравості динаміки жах тихі гучності не вистачає взагалі довелося скачувати з плей маркету підсилювач звуку зарядка 25вт називається " прикол в тому що вона зовсім не швидка заряджає з 30 до 100 відс. чохлом напевно більше 200 грам важить особливо незручно коли знімаю відео довжиною по 2-3 години на ютуб, пам'ять 128 не вистачає взагалі і він її чорт зрозумій як жере з 128 залишилося 78гб це не нормально взагалі взагалі витрачені нерви зіпсовані тепер ще й очі постійно болять і сльозяться від цього тьмяного неприємного PLS екрану звик до чітких насичених амоледів а тут на тобі прощайте мої очі і завдяки динамікам я схоже скоро ще й з вухами попрощаюся а якщо він так і продовжить класти тупити грітися і сам вимикати вай фай я його розіб'ю плитку і порубаю сокирою, приємних вражень практично нуль тільки агресивність психі Камера
Батарея Рінгтон дзвінка Майже повністю все, перерахував вище вгорі Мирослав Кононенко: користуюся Samsung Galaxy M33 128GB/6GB кілька місяців |
120гц 6/128 +6 гб можна додати Нагрівання Vasyl Yaremchuk: користуюся Samsung Galaxy M33 128GB/6GB кілька місяців |
Поєднання характеристик у смартфонів серії Samsung Galaxy M близьке до еталонного. Звичайно ж, в розрізі мобільних пристроїв медіум-ланки. Кращим тому підтвердженням може послугувати модель M33.
Швидкий екран
Майже у всю площину передньої панелі смартфона розстелилася PLS-матриця калібру 6.6 дюймів по діагоналі. Роздільна здатність у неї звичайні Full HD+(2408х1080 пікселів), а частота оновлення досягає 120 Гц. Об'єктив 8 МП селфі-камери органічно вписали в каплеподібний виріз дисплея. Внизу екрану є невелике «підборіддя».
Доморощений процесор
Компанія Samsung оснащує продукцію власними чіпсетами. Не стала винятком з правила і ця модель — їй дістався восьмиядерний процесор Exynos 1280, та ще й з 5G-модемом для роботи у відповідних мережах мобільного доступу. Бортові обсяги пам'яті смартфона розподілені в співвідношенні 8 ГБ ОЗП проти 128 ГБ ПЗП. У користувальницьке розпорядження люб'язно надається окремий слот під карту microSD для розширення місткості штатного накопичувача.
Все необхідне
Тилових камер у смартфона цілих чотири штуки — це 50 МП провідний сенсор, 5 МП ширик, 2 МП макромодуль і 2 МП датчик для розмиття фону в портретному режимі. Камера у Samsung Galaxy M33 цілком відповідає середньому класу. Також йому впору містка батарея на 5000 мАгод з підтримкою швидкої 25-ватної зарядки по дроту. Сканер відбитка в конструкції смартфона розташований збоку, «під капотом» у девайса встановлений NFC-модуль. Все необхідне на кожен день у гаджета в наявності.
Модификації Samsung Galaxy M33
Ціни на Samsung Galaxy M33 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy M33 128 ГБ / 6 ГБ | від 8 120 грн. | 41 пропозиція | ||
Samsung Galaxy M33 128 ГБ / 8 ГБ | від 8 599 грн. | 21 пропозиція |