Смартфон Samsung Galaxy A05 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 10Фото 19 |
Найпростіша модель із скромними характеристиками, але від бренду світової величини. Samsung Galaxy A05 64GB – це смартфон для виконання базових повсякденних завдань: дзвінків, листування в месенджерах, посиденьок у соцмережах, перегляду онлайн-відео тощо. Ігри на пристрої якщо і підуть, це будуть легкі казуальні проекти. Модель придбала у розпорядження великий 6.7-дюймовий PLS-екран з роздільною здатністю картинки 1600х720 пікселів і стандартною частотою розгортки 60 Гц.
Дисплей рангом встановлений у модифікації смартфона A05s. Працює версія пристрою під керуванням восьмиядерного чіпсету базового рівня MediaTek Helio G85. У найпростішій конфігурації модель озброюється 4 ГБ оперативної пам'яті та внутрішнім сховищем даних із місткістю 64 ГБ. Живлення смартфона забезпечується від ємного акумулятора на 5000 мАгод, що підтримує 25-ватну провідну зарядку. Бюджетна піднаготна моделі простежується без бортового NFC-чипа і навіть сканера відбитка пальця.
Купити Samsung Galaxy A05 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 113 →Смартфон Samsung Galaxy A05 LTE SM-A055 64Gb Black SM-A055FZKDSEK | 3 999 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A05 4/64GB Light Green (SM-A055FLGDSEK) SM-A055FLG | 3 999 грн. |
Samsung Galaxy A05 4/64Gb SILVER (SM-A055FZSDSEK) | 3 999 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A05 SM-A055 4/64GB Dual Sim Light Green (SM-A055FL | 3 999 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A05 4/64Gb Silver (SM-A055FZSDSEK) SM-A055FZSDSEK | 3 999 грн. |
Хороша бюджетка із потужною автономністю Батарея
Зовні Немає зарядки
Важкий Innkreis: користуюся Samsung Galaxy A05 64GB менше місяця |
Модификації Samsung Galaxy A05
Ціни на Samsung Galaxy A05 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A05 64 ГБ / 4 ГБ | від 3 499 грн. | 113 пропозицій | ||
Samsung Galaxy A05 128 ГБ / 4 ГБ | від 3 990 грн. | 104 пропозиції | ||
Samsung Galaxy A05 128 ГБ / 6 ГБ | від 4 099 грн. | 18 пропозицій |