Смартфон Samsung Galaxy M13 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 40Фото 29 |
Смартфон початково-середнього рівня без усіляких надмірностей як у «залізному» плані, і у зовнішності. З боку передньої панелі модель обладнали 6.6-дюймовим дисплеєм у стилі Infinity-V, що має на увазі використання краплеподібного вирізу під потреби об'єктиву 8 МП селфі-камери. Екран смартфона характеризується роздільною здатністю картинки Full HD+ (2408х1080 пікселів) і має трохи збільшену частоту оновлення 90 Гц.
У штурвала моделі 4G поставлено доморощений мобільний процесор Exynos 850. Пам'яті смартфону дісталося 4/64 ГБ, причому для карток microSD передбачається окремий лоточок. Основна камера Samsung Galaxy M13 64GB потрійна — 50 + 5 + 2 МП (провідний сенсор, ширококутний і датчик для вимірювання глибини різкості). Додаткове оснащення моделі включає NFC-чип для безконтактних платежів, дводіапазонний Wi-Fi і бічний дактилоскопічний сканер. Живиться смартфон від акумуляторної батареї ємністю 5000 мАгод, яка підтримує прискорену процедуру заряджання проводової потужністю 15 Вт.
Купити Samsung Galaxy M13 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 55 →Смартфон Samsung Galaxy M13 4/64Gb Stardust Brown M135 | 5 749 грн. |
Samsung Galaxy M13 4/64GB Orange (SM-M135FIDU) Galaxy M13 4/64GB Orange (S | 5 999 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy M13 4/64Gb Stardust Brown M135 | 5 645 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy M13 4/64GB Light Blue (SM-M135FLBDSEK) | 6 149 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy M13 4/64GB Blue (SM-M135FLBU) Galaxy M13 4/64GB Bl | 5 616 грн. |
Дизайн, Sim лоток на 2+1, є 3.5 jack, дисплей, сканер відбитків пальця Нагрів проца в більш-менш простих завданнях, камера, через рік акум здох Віталій Гунда: користуюся Samsung Galaxy M13 64GB кілька місяців |
Лоток на 2Sim+miсroSD,є роз'єм jack 3,5мм, сканер відбитків пальця. АКБ втратила початкову ємність прибл. за 6 – 7 міс експлуатації. Хоча я, щоб не перенаснажувати її, самого початку встановивши обмеження заряджання до 85%. У режимі "дзвонилки" на день вистачає, а якщо дивлюся відео + месенджери, - вимущень заряджати два, а то й тричі на день.
Дисплей "гальмує" . В Д: користуюся Samsung Galaxy M13 128GB/6GB більше року |
Модификації Samsung Galaxy M13
Ціни на Samsung Galaxy M13 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy M13 64 ГБ / 4 ГБ | від 4 499 грн. | 55 пропозицій | ||
Samsung Galaxy M13 128 ГБ / 4 ГБ | від 5 999 грн. | 18 пропозицій | ||
Samsung Galaxy M13 128 ГБ / 6 ГБ | від 6 933 грн. | 20 пропозицій |
А зараз 60 пишете.
Підманули - заманили(((