Смартфон Samsung Galaxy Fold3 5G 512 ГБ
Відео 38Фото 15 |
Samsung Galaxy Fold3 5G 512 ГБ
256 ГБ512 ГБ
2021 рікFoldкамерафонгарний звукгнучкий120 Гцприхована камераNFCбез microSDfast chargeбездротова зарядкастереоUSB C 3 fastнемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6безрамковийекран-водоспадультратонкий
Екран:7.6 ", вигнутий, 2208х1768, 373 ppi, 120 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 888 5G
Камера:3 модулі, 12 МП, + 12 МП, та 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4400 мАгод
Вага:271 г
Підтримка стилуса S Pen (модель Galaxy Z Flip3 5G не підтримує стилус). Екран гнучкий (корпус смартфона згинається, як книга). Дві фронтальні камери, одна прихована під дисплеєм, друга острівна.
У складеному вигляді дисплей діагоналлю 6.2 дюйма, роздільна здатність 2268х832 пікс.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Samsung Galaxy Fold3 5G 512 ГБ
Усі ціни 17 →Смартфон 6.2" Samsung Galaxy Z Fold3 12/512 Gb 5G 2-SIM NFC 12/10 Мп 8 яде | 28 634 грн. |
Samsung Galaxy Fold3 12/512GB Phantom Silver (SM-F926BZSGSEK) Galaxy Fold3 | 37 999 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy Z Fold3 5G 12/512 Phantom Green (SM-F926BZGG) Gala | 42 466 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy Z Fold3 5G 12/512 Phantom Silver (SM-F926BZSG) | 44 440 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy Fold3 12/512GB Green (SM-F926BZGGSEK) | 38 789 грн. |
ще 12 пропозицій
2 0 1 2 |
розкладка, сенсор, 4К камера, екран, |
Унікальний зараз вільно доступний для покупки з гарантією смартфон. Конкурент – смарт із тієї ж серії, моделлю нижче. Виглядає цілком робочим рішенням - вже досить компактний, не зовсім цегляний, із зручним хватом у закритому стані, із досить зручним зовнішнім екраном для швидкого використання "на ходу". Ну і великий і головне, широкий внутрішній екран, ЯКИЙ ЗАВЖДИ З ТОБОЙ В КИШЕНІ - це щось. Просто кілер-фіч, але для тих, хто з екрану багато читає - книги, новини, сайти, пдф і т.д. За зручністю найближче - старі смарти сяомі макс або айфони про макс. Ширина вирішує, на більшості вузьких екранів тексти виглядають відстійно. Плюс, як я помітив, очі набагато менше втомлюються, коли шириною по рядках бігають. Картинки в инсте теж добре відкриваються на весь екран. В іграх дуже непоганий. Для решти – любителів тик-току, ютубу та інших непоказних завдань – не особливо потрібен, більш компактний смартфон буде зручнішим. Ця, все-таки, товстувата і важкувата, кишеню відтягує. Щодо шима – я до нього чутливий, використовую на ноутах олід сейвер. У цьому його теж можна поставити, але яка історія. Чомусь на внутрішньому екрані я його не відчуваю, а на зовнішньому - відчувається. Але у зовнішній, як правило, не залипаю, тож олід сейвером взагалі не користуюся, хоч він про всяк випадок встановлений. Загалом і в цілому - у смарті все добре, а місцями чудово. Взяв один із перших на замовлення, походив з ним пару тижнів і взяв другий дружині. Великий широкий екран чудової якості, який завжди з тобою. Відмінний звук, як маленький колонка. Гарні камери. Зручний хват у закритому стані. Підтримка с-пен. Відмінний датчик відбитків у кнопці. Непомітна внутрішня підекранна камера, якої цілком вистачає для зуму. Можливість поставити будь-де без підставок, запустити видос і дивитися його краєм ока, займаючись чимось іншим. Відсутність нормальних чохлів із відсіком під с-пен. Та взагалі з чохлами біда, мало тямущих, не величезних і смарт, що добре захищають. Не зовсім погана, але посередня автономність на 120 герцях, часто заряджаю 2 рази на добу, на тривалі виїзди ношу павербанк. Задовбало, млинець. Через с-піна змушений ноути купувати самсунгівські, так з них тільки 2й і якийсь час 9й мали більш-менш пристойну автономність, інші за цим параметром - шлак. Габарити та вага, але не критично, думав, буде гірше. Без чохла – так взагалі ок, в арамідному фірмовому чохлі – теж норм. Але без чохла – не дуже зручно відкривається, слизькі грані без насічок. Yuriy Ch.: користуюся Samsung Galaxy Fold3 5G 512GB кілька місяців |
Все СУПЕР!!!! ВЖЕ МІСЯЦЬ КОРИСТУЮСЯ ... Одні ПЛЮСИ. Все подобається Слізький користуюся Samsung Galaxy Fold3 5G 256GB менше місяця |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Samsung Galaxy Fold3 5G
Ціни на Samsung Galaxy Fold3 5G |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Fold3 5G 256 ГБ | від 33 994 грн. | 8 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Fold3 5G 512 ГБ | від 28 634 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →