Смартфон Samsung Galaxy Flip5 256 ГБ
Відео 10Фото 19 |
П'яте покоління згинається «розкладачки» від Samsung представили публіці в розпал літа 2023 року. Помітне нововведення в смартфоні - розміри зовнішнього екрану, що підросли (з 1.9 дюймів по діагоналі до 3.4 дюймів). Як наслідок, корисна площа другого дисплея збільшилася фактично вчетверо. Також у моделі використовується новий шарнірний механізм складання основного екрану, який має розміри по діагоналі 6.7 дюймів і транслює картинку з роздільною здатністю 2640х1080 пікселів.
Як матриця тут застосовується панель типу Dynamic AMOLED 2X з динамічною частотою оновлення 120 Гц. Вона знаходиться під прикриттям загартованого скла Gorilla Glass Victus+. Працює Samsung Galaxy Flip5 256GB під керуванням потужного восьмиядерного чіпсету Snapdragon 8 Gen 2. Оперативної пам'яті в смартфоні є 8 ГБ, місткість штатного накопичувача даних UFS 4.0 складає 256 ГБ (без слота розширення).
На додачу модель отримала подвійну основну камеру 12 + 12 МП з оптичною стабілізацією провідного датчика зображення і 10 МП фронталку. Апарат допускається занурювати на півтораметрову глибину під воду протягом півгодини, що досягається завдяки вологозахисту корпусу IPX8. Акумуляторна батарея смартфона ємністю 3700 мАгод підтримує швидке заряджання провідністю потужністю 25 Вт і двосторонню бездротову технологію зарядки.
Купити Samsung Galaxy Flip5 256 ГБ
Усі ціни 60 →Смартфон Samsung Galaxy Flip 5 8/256GB (F731) (Light Green) (UA) SM-F731BL | 42 999 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy Flip5 F731B 8GB/256GB Mint SM-F731BLGGSEK | 36 499 грн. |
Samsung Galaxy Flip 5 8/256 Lavender (SM-F731BLIGSEK) | 36 499 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy Flip5 SM-F731 256GB Dual Sim Graphite (SM-F731BZAG | 36 499 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy Flip5 8/256Gb Beige (SM-F731BZEGSEK) SM-F731BZEGSE | 36 499 грн. |
Дуже слабка камера просто для виду там. Компактний Слабка яскравість дисплея. Слабка світлосила камер. T G: |
Модификації Samsung Galaxy Flip5
Ціни на Samsung Galaxy Flip5 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Flip5 256 ГБ | від 30 199 грн. | 60 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Flip5 512 ГБ | від 30 699 грн. | 106 пропозицій |