Смартфон Samsung Galaxy Fold5 512 ГБ
Відео 4Фото 11 |
Samsung Galaxy Fold5 512 ГБ
2023 рікFoldкамерафонфлагмангарний звукгнучкий120 ГцNFCбез microSDударостійкіfast chargeбездротова зарядкаbypass chargeстереоDolby AtmosHi-ResUSB C 3 fastнемає 3.5 ммUFS 4.0Wi-Fi 7безрамковийультратонкийбез ЗП
Екран:7.6 ", 2176x1812, 373 ppi, 120 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 8 Gen 2
Камера:3 модулі, 50 МП, + 12 МП, та 10 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4400 мАгод
Вага:253 г
Основний дисплей сумісний для роботи зі стілус (S Pen Fold Edition або S Pen Pro). Зовнішній дисплей для складеного стану: 6.2", 2316x904, Dynamic AMOLED 2X, 120 Гц, вкритий склом Corning Gorilla Glass Victus+.
Оптична стабілізація для основної камери та телеоб'єктиву. Підтримка режиму HDR10+ під час зйомки відео на основну камеру.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Samsung Galaxy Fold5 512 ГБ
Усі ціни 39 →Смартфон Samsung Galaxy Fold5 F946B 12GB/512GB Phantom Black SM-F946BZKCSE | 67 099 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy Fold 5 12/512GB Cream (SM-F946BZECSEK) SM-F946BZEC | 67 099 грн. |
Samsung Galaxy Fold 5 12/512Gb Black (SM-F946BZKCSEK) | 67 099 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy Fold5 SM-F946 512GB Dual Sim Icy Blue (SM-F946BLBC | 67 099 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy Fold5 12/512Gb Beige (SM-F946BZECSEK) SM-F946BZECS | 67 099 грн. |
ще 20 пропозицій
Шлюб дисплея та пікселізація Можна використовувати як планшет. Слабка яскравість дисплея. Слабка світлосила камер. T G: |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Samsung Galaxy Fold5
Ціни на Samsung Galaxy Fold5 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Fold5 256 ГБ | від 50 999 грн. | 72 пропозиції | ||
Samsung Galaxy Fold5 512 ГБ | від 56 800 грн. | 39 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Fold5 1 ТБ | від 57 419 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →