Смартфон Samsung Galaxy A35 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 4Фото 26 |
Samsung Galaxy A35 256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.6 ", 2400x1080 (20:9), 399 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Exynos 1380
Камера:3 модулі, 50 МП, + 8 МП, макро
Відео:4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:209 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Samsung Galaxy A35 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 142 →Смартфон Samsung Galaxy A35 5G SM-A356 256GB Dark Blue SM-A356BZKGEUCПреміальний дизайн Чіткі, яскраві фото та відео Перероблений дисплей Сховище Samsung Knox Офіційний партнер Samsung Samsung Experience Store (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись | 15 599 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A35 5G 8/256Gb Awesome Lemon (SM-A356BZYGEUC) SM-AСмартфон Samsung Galaxy A35 5G 8/256Gb Awesome Lemon (SM-A356BZYGEUC Fopi.uaЗ нами 4 роки (Одеса) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 15 599 грн. |
Samsung Galaxy A35 5G 8/256GB Lemon (SM-A356BZYGEUC) | 15 599 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A35 SM-A356 8/256GB Dual Sim Light Blue (SM-A356BLА це круто! Культовий дизайн Galaxy A35 5G – це неймовірне поєднання простоти й вишуканості. Лінійне розташування камери, еле... щегантна скляна задня панель і пласка бічна рамка надають девайсу елегантного зовнішнього вигляду та забезпечують зручність використання. Розкішні трендові кольори Підкресліть унікальний стиль чотирма трендовими кольорами. Крижаний блакитний, бузковий, лимонний та темно-синій – який оберете ви? Краса криється в деталях Знімайте чудові фото на ширококутну камеру з високою роздільною здатністю 50 МП. Яскраві кольори та деталізація дозволяють робити приголомшливі світлини, якими варто поділитися. Якісні фото навіть у темряві Отримайте справжнє задоволення від нічної зйомки! Galaxy A35 5G оснащений покращеними процесором і сенсором, що роблять фотографії чіткими та яскравими навіть у темряві. Від нічних пейзажів до портретів – такого рівня деталізації ви ще не бачили! Знімайте чіткі та стабільні відео Завдяки Super HDR ви отримаєте насичені кольори, чітке відео та кращу видимість за різних умов освітлення. У поєднанні з OIS і VDIS ваші відео лишатимуться плавними під час зйомки в русі. Легко редагуйте світлини Покращуйте світлини із функцією Пропозиції щодо редагування, яка відкриває такі можливості, як Розмиття фону, Ремастер (покращення), Видалення тіней тощо. Яскравий екран з насиченими кольорами Оцініть приголомшливий 6,6-дюймовий FHD+ Super AMOLED Infinity-O екран із частотою оновлення 120 Гц і яскравістю 1 000 ніт. Система Vision Booster забезпечує кристально чисту видимість на вулиці навіть під прямими сонячними променями. Потужність у ваших руках Відчуйте потужність восьмиядерного процесора! З покращеними графічним (GPU) та нейронним (NPU) процесорами можна без жодних затримок виконувати декілька задач одночасно, грати в ігри та транслювати потокове мовлення. Galaxy A35 5G оснащений збільшеною системою охолодження випарної камери, яка впорається з будь-якими викликами. У вашому розпорядженні внутрішня пам’ять на 128 або 256 ГБ з можливістю розширення до 1 ТБ із картою microSD. Час автономної роботи до двох днів Завжди залишайтесь на зв’язку завдяки довготривалій батареї ємністю 5 000 мА•год (типово) з функцією швидкої зарядки. Захист від проникнення води Смартфон має захист від пилу та води за стандартом IP67. Крім того, екран виготовлений з міцного скла Corning Gorilla Glass Victus+, що дозволить вам ні про що не турбуватись. Захист вашої інформації Samsung Knox Vault, сертифікований за стандартом EAL5+, призначений для захисту конфіденційної інформації, наприклад, PIN-коду, пароля та графічного ключа. Ваші зашифровані дані можна безпечно перенести до Samsung Knox Vault, що повністю ізольований та відокремлений від основної операційної системи. Ваш смартфон під нашим захистом Оновлення ОС і підтримка системи безпеки входять у стандартну комплектацію Galaxy A35 5G. Ви отримаєте до 4 поколінь оновлень ОС і до 5 років оновлень системи безпеки, щоб ваш смартфон та особисті дані були під надійним захистом. Офіційний партнер Samsung Click.ua (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 15 599 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A35 5G 8/256Gb Awesome Lilac (SM-A356BLVGEUC) SM-AА це круто! Культовий дизайн Galaxy A35 5G - це неймовірне поєднання простоти й вишуканості. Лінійне розташування камери, ел... щеегантна скляна задня панель і пласка бічна рамка надають девайсу елегантного зовнішнього вигляду та забезпечують зручність використання. Розкішні трендові кольори Підкресліть унікальний стиль чотирма трендовими кольорами. Крижаний блакитний, бузковий, Офіційний партнер Samsung Moyo.ua (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 15 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Samsung Galaxy A (дизайн)Порівняти в таблиці →
від 17 299 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 14 459 грн.
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 14 998 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 11 833 грн.
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 11 999 грн.
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 7 099 грн.
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 10 850 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 9 479 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 11 660 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 13 490 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 9 900 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 7 051 грн.
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 5 864 грн.
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г, без ЗП
від 7 770 грн.
гарний звук, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 1280, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 186 г
від 12 339 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 181 г
від 8 799 грн.
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 197 г
від 6 700 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 730, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 179 г
від 9 854 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 189 г, без ЗП
від 9 999 грн.
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 197 г
від 5 384 грн.
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP67, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
Відеоогляди
Galaxy A35 — огляд смартфона від Samsung
12 квітня572 перегляда
Samsung Galaxy A35 review
25 березня180 361 перегляд
Огляд смартфона Samsung Galaxy A35 5G - Скляна спинка та захист IP67.
1 квітня5 361 перегляд
Samsung Galaxy A35 vs A55 ✨ Що нового: камера, батарея, дисплей?
8 квітня1 586 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Samsung Galaxy A35
Ціни на Samsung Galaxy A35 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A35 128 ГБ / 6 ГБ | від 11 660 грн. | 159 пропозицій | ||
Samsung Galaxy A35 128 ГБ / 8 ГБ | від 13 550 грн. | 4 пропозиції | ||
Samsung Galaxy A35 256 ГБ / 8 ГБ | від 13 490 грн. | 142 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 13 550 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 8 999 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 662, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 175 г
від 13 199 грн.
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 50 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г
від 11 959 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800U, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4310 мАгод, 173 г
від 11 639 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 480 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 12 119 грн.
гарний звук, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 810, камера: 2 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП