Смартфон Samsung Galaxy Fold4 256 ГБ
Відео 35Фото 29 |
Купити Samsung Galaxy Fold4 256 ГБ
Усі ціни 49 →Смартфон Samsung Galaxy Fold 4 12/256GB Greygreen F936B | 41 509 грн. |
Смартфон 7.6" Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/256Gb 5G 2-SIM NFC 50/10 Мп 8 я | 43 199 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy Fold 4 12/256GB Greygreen F936B | 40 733 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy Fold4 12/256GB Graygreen (SM-F936BZAB) | 44 520 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy Fold4 12/256GB Graygreen (SM-F936BZAB) Galaxy Fold | 41 688 грн. |
Смартфон-книжка Samsung Galaxy Fold 4 оснащується великим екраном з діагоналлю 7.6 дюймів, який складається всередину, та дисплеєм 6.2 дюймів по діагоналі на зовнішній стороні корпусу.
Орний дисплей
Обидва екрани у апарату виконані за технологією Dynamic AMOLED 2X. Зовнішній дисплей має адаптивну частоту розгортки 48-120 Гц, внутрішній - від 1 до 120 Гц. До того ж розстібний екран моделі підтримує роботу зі стілус S Pen(перо знадобиться докуповувати окремо), а ще на ньому можна тримати відкритими одночасно до трьох запущених додатків. За рахунок зменшення розміру шарніра і рамок навколо дисплея смартфон став трохи компактнішим за попередника.
Топова продуктивність
Апаратна основа моделі - флагманський 4-нанометровий чіпсет Snapdragon 8+ Gen 1, що підкріплюється 12 ГБ оперативної пам'яті для швидкого обертання ресурсомістких додатків. Смартфон легко тягне «ненажерливі» програми та впевнено запускає сучасні ігри на максимальних налаштуваннях графіки. Візуальне зображення на дисплеї пристрою доповнює якісне звучання стереодинаміків AKG.
Іміджевий продукт
Основна камера у смартфона потрійна: вона складається з провідного 50 МП сенсора зі стабілізацією, 12 МП надширика та 10 МП телевізора з триразовим оптичним наближенням. На додаток до цього передбачається 10 МП зовнішня фронталка та 4 МП внутрішня селфі-камера під поверхнею гнучкого екрану. На додаток модель обладнали бічним дактилоскопічним сканером, акумуляторною батареєю на 4400 мАгод з функцією бездротової зарядки, адаптером Wi-Fi 6E. Корпус пристрою захищений від вологи за стандартом IPX8. Єдине "але" - це надзвичайно висока вартість смартфона. Втім, за іміджевий продукт високого статусу не гріх і викласти суму.
Модификації Samsung Galaxy Fold4
Ціни на Samsung Galaxy Fold4 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Fold4 256 ГБ | від 30 481 грн. | 49 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Fold4 512 ГБ | від 24 999 грн. | 43 пропозиції |