Оперативна пам'ять Samsung DDR3 1x4Gb M378B5173QHO-CKO
Samsung M378B5173QHO-CKO |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung DDR3 1x4Gb M378B5173QHO-CKO
Усі ціни 15 →Оперативная память DDR3 4G 1600Mhz SAMSUNG Original (M378B5173QHO-CKO) M37 | 555 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 4GB 1600 MHz Samsung (M378B5173QHO-CKO) | 555 грн. |
Samsung DDR3 4GB 1600 MHz (M378B5173QHO-CKO) M378B5173QHO-CKO | 555 грн. |
Samsung Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 4GB 1600 MHz Samsung (M378B5173 | 555 грн. |
Samsung M378B5173QHO-CKO | 590 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Samsung DDR3 1x4Gb
Ціни на Samsung DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung DDR3 1x4Gb M378B5273CH0-CH9 | від 337 грн. | 6 пропозицій | ||
Samsung DDR3 1x4Gb M378B5173QH0-CK0 | від 263 грн. | 4 пропозиції | ||
Samsung DDR3 1x4Gb M378B5173CB0-CK0 | від 317 грн. | 2 пропозиції | ||
Samsung DDR3 1x4Gb M378B5173DB0-CK | від 245 грн. | 4 пропозиції | ||
Samsung DDR3 1x4Gb M378B5173EB0-CK0 | від 245 грн. | 10 пропозицій | ||
Samsung DDR3 1x4Gb M378B5173QH0-YK0 | від 297 грн. | 14 пропозицій | ||
Samsung DDR3 1x4Gb M378B5273CH0-CK0 | від 317 грн. | 4 пропозиції | ||
Samsung DDR3 1x4Gb M378B5173QHO-CKO | від 425 грн. | 15 пропозицій | ||
Samsung DDR3 1x4Gb M378B5173BH0-CK0 | від 337 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →