Оперативна пам'ять Samsung M393 Registered DDR4 1x32Gb M393A4K40DB3-CWE
Samsung M393A4K40DB3-CWE |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung M393 Registered DDR4 1x32Gb M393A4K40DB3-CWE
Усі ціни 13 →Модуль пам'яті для сервера DDR4 32GB ECC RDIMM 3200MHz 2Rx4 1.2V CL22 Sams | 4 572 грн. |
Модуль памяти для сервера DDR4 32GB ECC RDIMM 3200MHz 2Rx4 1.2V CL22 Samsu | 4 077 грн. |
Модуль пам'яті для сервера DDR4 32GB ECC RDIMM 3200MHz 2Rx4 1.2V CL22 Sams | 4 528 грн. |
Samsung 32 GB DDR4 3200 MHz (M393A4K40DB3-CWE) M393A4K40DB3-CWE | 4 528 грн. |
Samsung Модуль пам'яті для сервера DDR4 32GB ECC RDIMM 3200MHz 2Rx4 1.2V C | 4 528 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Samsung M393 Registered DDR4 1x32Gb
Ціни на Samsung M393 Registered DDR4 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung M393 Registered DDR4 1x32Gb M393A4K40CB2-CVF | від 10 272 грн. | 2 пропозиції | ||
Samsung M393 Registered DDR4 1x32Gb M393A4K40DB2-CVF | від 6 660 грн. | 3 пропозиції | ||
Samsung M393 Registered DDR4 1x32Gb M393A4K40EB3-CWE | від 3 108 грн. | 13 пропозицій | ||
Samsung M393 Registered DDR4 1x32Gb M393A4K40DB3-CWE | від 4 077 грн. | 13 пропозицій | ||
Samsung M393 Registered DDR4 1x32Gb M393A4K40DB2-CWE | від 4 071 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →