Телевізор Samsung QE-65QN800B 65 " (QE65QN800BTXXU)
Фото 10 |
Samsung QE-65QN800B 65 "
Екран:65 ", 7680x4320 пікс, 60 Гц, ідс 4900 к/с, Mini LED
Картинка:FreeSync, HDR, покращення яскравості
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Сабвуфер
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Samsung QE-65QN800B 65 "
Усі ціни 9 →Телевізор Samsung Neo QLED Mini LED 8K 65QN800B (QE65QN800BUXUA) QE65QN800Неймовірний колір і контраст у 8K Технологія Quantum Matrix Pro - Надвисокий контраст у 8К Процесор Neural Quantum 8К - З... щеображення 8К на основі штучного інтелекту Дизайн Infinity One - Абсолютна краса у мінімалізмі Dolby Atmos - Вражаючий об'ємний звук з додатковими динаміками Технологія Quantum Matrix Pro Нова еволюція Neo QLED 8K починається з технології локального затемнення, яка дуже точно керує нашими фірмовими мікроскопічними світлодіодами Quantum Mini LED. Оцініть надзвичайну чіткість деталей, виражених як у найтемніших, так і найсвітліших сценах, завдяки додатковим зонам затемнення, яких у 1,5 більше, ніж у звичайної технології Quantum Matrix. Процесор Neural Quantum 8К Удосконалений мультиінтелекту Офіційний партнер Samsung Moyo.ua (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 102 999 грн. |
Телевізор SAMSUNG Neo QLED Mini LED 8K 65QN800B (QE65QN800BUXUA)Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... щелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 102 999 грн. |
Телевізор SAMSUNG Neo QLED Mini LED 8K 65QN800B (QE65QN800BUXUA) | 102 999 грн. |
Samsung QE-65QN800Bп»їМодельний рік 2022 Діагональ екрану 65” Smart TV + Проце... щессор Samsung Quantum 8K Роздільна здатність екрану 7680 x 4320 Покриття Глянцеве (антивідблисков I-sklad.com.uaЗ нами 3 роки (Київ) Поскаржитись | 71 530 грн. |
SAMSUNG QE65QN800BРозмір діагонал Strongmart.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: 12 міс. від магазину Поскаржитись | 73 520 грн. |
ще 4 пропозиції
Серія Samsung QN8xx (NeoQLED, 8K, акустика)Порівняти в таблиці →
від 59 000 грн.
65 ", 8K, 120 Гц, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 89 000 грн.
75 ", 8K, 120 Гц, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 150 000 грн.
85 ", 8K, 120 Гц, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 70 900 грн.
65 ", 8K, 60 Гц, ідс 4900 к/с, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 52 407 грн.
65 ", 8K, 60 Гц, ідс 4800 к/с, QLED, HDR10+, FreeSync, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 77 000 грн.
75 ", 8K, 60 Гц, ідс 4900 к/с, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 84 337 грн.
65 ", 8K, 120 Гц, ідс 4500 к/с, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 126 665 грн.
85 ", 8K, 120 Гц, ідс 4900 к/с, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 70 000 грн.
65 ", 8K, 120 Гц, ідс 4900 к/с, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 168 000 грн.
85 ", 8K, 60 Гц, ідс 4800 к/с, QLED, HDR10+, FreeSync, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 215 999 грн.
82 ", 8K, 120 Гц, ідс 4600 к/с, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 110 970 грн.
75 ", 8K, 100 Гц, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 157 710 грн.
85 ", 8K, 100 Гц, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 135 000 грн.
85 ", 8K, 60 Гц, ідс 4800 к/с, QLED, HDR10+, FreeSync, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 71 070 грн.
65 ", 8K, 60 Гц, ідс 4800 к/с, QLED, HDR10+, FreeSync, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 105 750 грн.
75 ", 8K, 60 Гц, ідс 4800 к/с, QLED, HDR10+, FreeSync, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 195 518 грн.
75 ", 8K, 120 Гц, ідс 4500 к/с, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 76 560 грн.
65 ", 8K, 100 Гц, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 84 280 грн.
75 ", 8K, 60 Гц, ідс 4800 к/с, QLED, HDR10+, FreeSync, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
Модификації Samsung QE-65QN800B
Ціни на Samsung QE-65QN800B |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-65QN800B 65 " | від 70 900 грн. | 9 пропозицій | ||
Samsung QE-75QN800B 75 " | від 77 000 грн. | 9 пропозицій | ||
Samsung QE-85QN800B 85 " | від 167 490 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 57 250 грн.
65 ", 8K, 60 Гц, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 8K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 83 770 грн.
65 ", 8K, 60 Гц, ідс 4900 к/с, QLED, Mini LED, HDR10+, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 7 149 грн.
32 ", 60 Гц, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт, T2-тюнер
від 35 180 грн.
48 ", 4K, 100 Гц, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, аеропульт, ≥ 4 HDMI
від 22 360 грн.
43 ", 4K, 120 Гц, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 11 599 грн.
43 ", 4K, 50 Гц, Direct LED, HDR10+, Upscaling до 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 12 799 грн.
43 ", 4K, 60 Гц, ідс 3100 к/с, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 18 300 грн.
55 ", 4K, 60 Гц, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 12 750 грн.
43 ", 4K, 60 Гц, Direct LED, HDR10, Upscaling до 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт
від 12 646 грн.
43 ", 4K, 60 Гц, HDR10, Dolby Vision, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 12 540 грн.
43 ", 4K, 60 Гц, HDR10, Upscaling до 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт
від 33 590 грн.
55 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI