Настінне кріплення Walfix R-414B
Walfix R-414B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Walfix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Walfix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Walfix R-414B
Усі ціни 12 →Walfix R-414B | 1 410 грн. |
Кронштейн для ТБ Walfix R-414B | 1 354 грн. |
Кронштейн для ТВ Walfix R-414B | 1 333 грн. |
Настенное крепление LCD/Plasma tv 26-55" Walfix r-414b Black, vesa 400x400 | 1 509 грн. |
Настенный крепеж LCD/Plasma TV 26-55" Walfix R-414B Black, VESA 400x400, д | 1 388 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →