Об'єктив Samyang 14mm f/2.8 ED AS IF UMC
Відео 26Фото 2 |
Samyang 14mm f/2.8 ED AS IF UMC |
|
Мануальний об'єктив, глазеющий на навколишню дійсність з широким кутом огляду — фокусна відстань моделі в 35мм еквіваленті дорівнює 14 мм. Опукла передня лінза фікса захищена від можливих пошкоджень і паразитних відблисків комплектної пелюсткової блендою. Ореоли і відблиски також допомагає придушити багатошарове покриття UMC. Зі свого боку, з хроматичними абераціями борються дві низькодисперсні лінзи в оптичній схемі Samyang 14mm f/2.8 ED AS IF UMC, яка налічує 14 елементів в 10 групах. Щоб сфокусуватися на об'єкті зйомки, фотографу знадобиться крутити кільце наведення на різкість вручну — автоматики на борту моделі немає. Об'єктив сумісний з цілою плеядою дзеркальних і бездзеркальних систем: від мастодонтів фотостроения з байонетами Nikon F і Canon EF до не знайшовшого широкого розвитку байонета Samsung NX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Купити Samyang 14mm f/2.8 ED AS IF UMC
Усі ціни 19 →Объектив для фотоаппарата Samyang Mf 14mm f/2.8 Umc Nikon (Z-mount) | 19 885 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Samyang Mf 14mm f/2.8 Umc Nikon (Z-mount) | 20 099 грн. |
Об'єктив Samyang MF 14 mm f/2.8 Nikon Z | 19 680 грн. |
Samyang Sony E NEX 14 mm f/2.8 ED AS IF UMC | 12 662 грн. |
Samyang MF 14 mm f/2.8 Nikon Z | 19 200 грн. |