Об'єктив Samyang 12mm T3.1 VDSLR ED AS NCS Fish-eye
Фото 5 |
Samyang 12mm T3.1 VDSLR ED AS NCS Fish-eye |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 12mm T3.1 VDSLR ED AS NCS Fish-eye
Усі ціни 16 →Об'єктив Samyang 12mm T3.1 VDSLR (Nikon) | 20 787 грн. |
Samyang Canon MF 12 mm T3.1 VDSLR | 18 500 грн. |
Samyang 12mm T3.1 VDSLR (Nikon) | 20 280 грн. |
Samyang 12mm T3.1 VDSLR ED AS NCS Fish-eye | 28 372 грн. |
Об'єктив Samyang 12mm T3.1 VDSLR ED AS NCS Fish-eye | 18 559 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →