Об'єктив Samyang 12mm f/2.0 NCS CS
Відео 4Фото 3 |
Samyang 12mm f/2.0 NCS CS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 12mm f/2.0 NCS CS
Усі ціни 12 →Samyang 12mm f/2.0 NCS CS Fujifilm X | 17 830 грн. |
Об'єктив Samyang 12mm f/2.0 NCS CS Czarny (Mikro 4/3) | 17 507 грн. |
Samyang Sony E NEX MF 12 mm F/2.0 NCS CS Black | 11 500 грн. |
Samyang 12mm f/2.0 NCS CS Czarny (Mikro 4/3) | 17 080 грн. |
Samyang 12mm f/2.0 NCS CS | 19 967 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості об'єктива Samyang 12mm f/2.0 NCS CS:
- Бленда в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →