Об'єктив Samyang 12mm T2.2 ED AS NCS CS VDSLR
Фото 4 |
Samyang 12mm T2.2 ED AS NCS CS VDSLR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 12mm T2.2 ED AS NCS CS VDSLR
Усі ціни 7 →Samyang 12mm T2.2 NCS CS (Mikro 4/3) | 16 560 грн. |
Samyang 12mm T2.2 Cine NCS CS Sony E | 17 830 грн. |
Об'єктив Samyang 12mm T2.2 NCS CS (Mikro 4/3) | 16 804 грн. |
Samyang 12mm T2.2 Cine NCS CS Sony E | 16 800 грн. |
Samyang 12mm T2.2 NCS CS (Fijifilm X) | 19 240 грн. |
Об'єктив Samyang 12mm T2.2 Cine NCS CS Sony E | 17 048 грн. |
Об'єктив Samyang 12mm T2.2 NCS CS (Fijifilm X) | 19 524 грн. |
Додаткові функції і можливості об'єктива Samyang 12mm T2.2 ED AS NCS CS VDSLR:
- Бленда в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →