Об'єктив Samyang 8mm T3.8 IF AS UMC Fish-eye CS II VDSLR
Samyang 8mm T3.8 IF AS UMC Fish-eye CS II VDSLR |
|
. Відносно недорогий надширококутний об'єктив, що забезпечує, тим не менш, повноцінний огляд на 180°. Випускається в модифікаціях під байонети Canon EF, Nikon F і Sony E. Особливість конструкції — тільки ручне фокусування. Фокусна відстань — 8 мм, світлосила f/3.8.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 8mm T3.8 IF AS UMC Fish-eye CS II VDSLR
Усі ціни 10 →Ширококутний об'єктив Samyang 8mm T3,8 Cine AS IF UMC CS II | 11 510 грн. |
Samyang 8mm T3,8 AS IF UMC CS (Nikon) | 9 000 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Samyang 8mm T3.8 Cine As If Umc Cs Ii (Canon) | 10 949 грн. |
Объектив для фотоаппарата Samyang 8mm T3.8 Cine As If Umc Cs Ii (Canon) | 10 842 грн. |
Samyang Nikon MF 8 mm T3.8 AS IF UMC Fish-eye CS II VDSLR | 8 918 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →