Плеєр SanDisk Clip Sport Go 32Gb
Відео 2Фото 13 |
Компактний та сучасний портативний плеєр 2023 року випуску, створений насамперед для спортсменів та прихильників активного способу життя. Модель орієнтована на людей, які віддають перевагу більш класичним дротовим девайсам і не є шанувальниками сучасних бездротових навушників, які потребують регулярної підзарядки. Bluetooth та інших бездротових технологій тут немає, є лише традиційний 3.5-міліметровий мініджек.
Для навігації в плеєрі передбачений невеликий 1.22-дюймовий екран TFT і класичні фізичні кнопки, які полегшують доступ до музичної бібліотеки користувача та меню налаштувань. Не кажучи, що в спортзалі фізичні кнопки банально зручніші і надійніші від сенсорних панелей. За допомогою спеціальної кліпси SanDisk Clip Sport Go 32Gb надійно кріпиться на одязі, завдяки чому плеєр можна сміливо використовувати під час активних тренувань.
І хоча пристрій не підтримує встановлення карт пам'яті, його вбудоване сховище на 32 ГБ дозволяє почуватися досить вільно і не переживати, що заради дискографії улюбленого музиканта у FLAC доведеться видаляти половину вже залитої в плеєр музики. До речі, плеєр дружить з усіма популярними аудіоформатами (прим: MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC), а також вміє відтворювати музику та подкасти з iTunes.
Плюс до всього плеєр оснащений вбудованим FM-радіоприймачем на випадок, якщо потрібно терміново послухати новини або переключитися з набридлого плейлиста на щось нове. Вбудований акумулятор розрахований на 18 годин відтворення музики та подкастів. Для заряджання плеєра передбачений порт MicroUSB. Серед додаткових функцій плеєра потрібно виділити вбудований еквалайзер та диктофон.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Clip Sport Go 32Gb
Усі ціни 13 →MP3-плеєр SanDisk Clip Sport Go 32GB Чорний pdiscount | 2 355 грн. |
Компактний MP3 плеєр SanDisk Clip Sport Go 32GB Black (SDMX30-032G-G46K) S | 2 791 грн. |
SanDisk Sansa Clip Sport Go 32GB Black | 2 775 грн. |
Компактний портативний плеєр SanDisk Sansa Clip Sport Go 32GB Black | 3 954 грн. |
MP3-плеєр SanDisk Clip Sport Go 32GB Синій pdiscount | 2 326 грн. |
Модификації SanDisk Clip Sport Go 32Gb
Ціни на SanDisk Clip Sport Go 32Gb |
---|---|---|---|---|
SanDisk Clip Sport Go 16Gb | від 1 650 грн. | 2 пропозиції | ||
SanDisk Clip Sport Go 32Gb | від 1 802 грн. | 13 пропозицій |