Плеєр Sony NW-E394 8Gb
Sony NW-E394 8Gb - це портативний аудіоплеєр від японського виробника Sony, розроблений для прослуховування музики в дорозі. Легкий та тонкий корпус (39 грам, 92x43x10 мм) не займе багато місця у сумці чи кишені. Інтуїтивно зрозуміле управління дозволяє легко знаходити та відтворювати музику. А завдяки тривалому часу автономної роботи ви ніколи не слухатимете тишу. Вбудований літієвий акумулятор перезаряджається, забезпечуючи до 35 годин безперервного відтворення.
Щоб відновити повну боєготовність, плеєру знадобиться провести близько двох годин у компанії зарядного пристрою та розетки. Підтримка карт пам'яті формату microSD дозволяє суттєво розширити об'єм доступної пам'яті (прим: у пам'яті плеєра є 8 ГБ), завантаживши в пам'ять набагато більше улюблених альбомів, плейлистів і подкастів. Sony NW-E394 8Gb дружить з більшістю найпоширеніших форматів аудіо (прим: підтримуються MP3, WMA, PCM, AAC), не обмежуючи слухача в його уподобаннях.
Для навігації по музичній бібліотеці та меню плеєра передбачений досить чіткий кольоровий TFT екран з діагоналлю дисплея 1.77 дюймів і роздільною здатністю 128x160 пікселів. Крім навігації екран може виводити інформацію обкладинку альбому, що прослуховується, і інформацію про нього. Також за допомогою екрану та основних кнопок керування користувач може швидко та зручно підлаштувати звучання під себе за допомогою 5-смугового еквалайзера. Так як модель 2016 випуску, в ній немає підтримки Bluetooth, а навушники підключаються за допомогою старого доброго 3.5-дюймового мініджека.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony NW-E394 8Gb
Усі ціни 21 →Sony NW-E394B Black sony nw-e394b black | 4 439 грн. |
Компактний MP3 плеєр Sony NW-E394B Black | 3 998 грн. |
Плеєр SONY NW-E394L 8 GB czerwony | 6 888 грн. |
MP3 плеєр Sony NW-E394B Black | 3 793 грн. |
Hi-Res плеєр Sony NW-E394 Blue | 6 499 грн. |
1 4 0 1 |
Купив для дівчини, в принципі нормальний, але мій плеєр Соні який я брав 8 років тому в 5 разів краще і в комплекті до нього йшли шалені навушники досі їх ношу, хоча за логікою речей нові моделі плеєра повинні бути крутішими)). Навушники в комплекті можна відразу викинути, купив нові вакуумні довелося ще 1400 грн витратити, якість батареї покаже час. Нова функція посилення басів на нормальних навушниках не потрібна, а якщо включити баси на вуха тисне дуже !!! зовнішній вигляд навушники, екран користуюся Sony NW-E394 8Gb менше місяця |