SSD WD My Passport 2020 WDBAGF0040BGY-WESN 4 ТБ
Відео 5Фото 29 |
WD WDBAGF0040BGY-WESN |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Passport 2020 WDBAGF0040BGY-WESN 4 ТБ
Усі ціни 12 →SSD накопитель WD My Passport 4 TB Space Gray (WDBAGF0040BGY-WESN) WDBAGF0 | 12 885 грн. |
WD My Passport SSD 4TB Szary (WDBAGF0040BGY-WESN) | 13 694 грн. |
WD My Passport SSD 4TB Szary (WDBAGF0040BGY-WESN) | 13 360 грн. |
WD My Passport SSD 4TB Szary (WDBAGF0040BGY-WESN) | 13 694 грн. |
WD My Passport SSD 4TB Szary (WDBAGF0040BGY-WESN) | 14 028 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD My Passport 2020 WDBAGF0040BGY-WESN
Ціни на WD My Passport 2020 WDBAGF0040BGY-WESN |
---|---|---|---|---|
WD My Passport 2020 WDBAGF5000ABL-WESN 500 ГБ | від 3 644 грн. | 13 пропозицій | ||
WD My Passport 2020 WDBAGF0010BBL-WESN 1 ТБ | від 3 927 грн. | 44 пропозиції | ||
WD My Passport 2020 WDBAGF0020BBL-WESN 2 ТБ | від 5 899 грн. | 42 пропозиції | ||
WD My Passport 2020 WDBAGF0040BGY-WESN 4 ТБ | від 12 879 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →