SSD Transcend SSD225S TS1TSSD225S 1 ТБ
Transcend TS1TSSD225S 2022 рік220S/225S (TLC, 3D TLC) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SSD225S TS1TSSD225S 1 ТБ
Усі ціни 25 →Transcend SSD225S 3D NAND 1TB 2.5" (TS1TSSD225S) TS1TSSD225S | 3 329 грн. |
SSD-накопичувач Transcend 225S 1TB 2.5" SATA III (TS1TSSD225S) | 3 499 грн. |
SSD накопитель Transcend ssd225s 1Tb sata3 2.5" 3d tlc (ts1tssd225s) | 3 337 грн. |
SSD накопичувач Transcend SSD225S 1 TB (TS1TSSD225S) SSD225S 1 TB (TS1TSSD | 3 131 грн. |
Твердотельный накопитель 1Tb, Transcend SSD225S, SATA3, 2.5", 3D TLC, 550/ | 3 053 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Transcend SSD225S TS1TSSD225S
Ціни на Transcend SSD225S TS1TSSD225S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD225S TS500GSSD225S 500 ГБ | від 1 704 грн. | 19 пропозицій | ||
Transcend SSD225S TS1TSSD225S 1 ТБ | від 3 002 грн. | 25 пропозицій | ||
Transcend SSD225S TS2TSSD225S 2 ТБ | від 5 492 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →