SSD WD Blue SSD 3D NAND WDS100T2B0A 1 TB
Відео 18Фото 4
WD WDS100T2B0A
Тип
внутрішній
Об'єм
1 TB
Форм-фактор
2.5"
Роз'єм
SATA 3
Контролер
Marvell 88SS1074
Тип пам’яті
3D TLC NAND
Кількість шарів 3D NAND
64-шарова
Зовнішня швидкість запису
530 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
560 МБ/с
Ударостійкість під час роботи
1500 G
Напрацювання на відмову
1.75 млн. год
IOPS запису
84 тис
IOPS зчитування
95 тис
TBW
400 ТБ
DWPD
0.4 разів/день
Гарантія виробника
5 років
Розміри
100х70х7 мм
Вага
38 г
Офіційний сайт
shop.westerndigital.com
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2017
Ємний внутрішній SSD-накопичувач об'ємом 1000 Гб, призначений для підключення до стандартного роз'єму з інтерфейсом SATA3. Виконаний в корпусі, відповідному формфактором 2.5" (товщина 7 мм). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2017 модельного року, призначений для персональних комп'ютерів, ноутбуків, міні-ПК і HTPC-систем. Апаратною основою цієї моделі став продуктивний 4-канальний контролер Marvell 88SS1074 (з 1024 Мб DRAM-буфером DDR3L-1866), який працює у зв'язці з 64-шарової флеш-пам'яттю 3D TLC NAND BiCS3 від SanDisk.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Blue SSD 3D NAND WDS100T2B0A 1 TB
SSD накопичувач WD SSD Blue 1 TB (S100T2B0A)
Особливості продукту Основна інформація Виробник Western Digital Ємність 1 ТБ Формат mSATA Роз'єм SATA Фізичний Ширина 70 мм Глибина 100 мм Висота 7 мм Технічні Тип пам'яті TLC Швидкість читання 560 МБ/с Ш... щевидкість запису 530 МБ/с Додаткові функції S.M.A.R.T.; TRIM Модель WDS100T2B0A Популярні SSD 1TB формату mSATA; SSD
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
    Огляд моделі на основі відгуків користувачів
    Переваги
    Мінуси
    2
    хороша модель, сподобалося
    Чи не перегрівається.
    Не втрачає продуктивності (поки що).
    Чекають на мене при майбутньому використанні, хто знає...
    користуюся WD WDS250G2B0A більше року
    Хороший вибір у цій ціновій категорії, рекомендую!
    Клонування Windows 7 з HDD на SSD пройшло без танцев з бубнами з прошою acronis true image.
    Відсутність вінтів, але вони відсутні в комплекті з 95% SSD. Не грає ролі, докупається окремо, заодно разом кронштейном в відсік 3.5" (салазки)