Душова кабіна Sansa S120-80/40 120x80 права
Sansa S120-80/40 R 120x80 ліва 120x80 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sansa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sansa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sansa S120-80/40 120x80 права
Душова кабіна Sansa 120x80 (Профіль - сатин, скло - матове) S120-80/40R S1 | 9 099 грн. |
Душова кабіна Sansa 120x80 (Профіль - сатин, скло - матове) S120-80/40 L/R | 9 099 грн. |
Модификації Sansa S120-80/40
Ціни на Sansa S120-80/40 |
---|---|---|---|---|
Sansa S120-80/40 120x80 ліва | від 9 099 грн. | 3 пропозиції | ||
Sansa S120-80/40 120x80 права | від 9 099 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →