Душова кабіна Devit Art 2.0 90x90
Фото 5 |
Devit Art 2.0 FEN2140 90x90100x100 |
|
Додатково може комплектуватися піддоном. Колір профілю: чорний або хром.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Art 2.0 90x90
Усі ціни 13 →Душова кабіна Devit Art 2.0 90х90 (Профіль - хром, скло - прозоре) FEN2140 | 10 278 грн. |
Душова кабіна DEVIT ART 2.0 90х90 FEN2140B колір - чорний матовий, скло пр | 18 969 грн. |
Душевая кабина квадратная 90х90 см Devit Art 2.0 FEN2140 462769 | 10 271 грн. |
Душевая кабина Devit Art 2.0 90х90 (Профиль - хром, стекло - прозрачное) F | 20 689 грн. |
Душова кабіна DEVIT Art 2.0 FEN2140 | 10 271 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Devit Art 2.0
Ціни на Devit Art 2.0 |
---|---|---|---|---|
Devit Art 2.0 90x90 | від 10 271 грн. | 13 пропозицій | ||
Devit Art 2.0 100x100 | від 19 389 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →