Тумба під умивальник SANWERK Era Air 80 (MV0000652)
Відео 1Фото 7 |
SANWERK Era Air 80 |
|
Пофарбована фарбою італійського виробництва Sayerlack
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANWERK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANWERK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANWERK Era Air 80
Усі ціни 7 →Тумба підвісна Sanwerk Ера Air 80 см з умивальником Канті MV0000652 | 10 609 грн. |
Тумба підвісна Sanwerk Ера Air 80 см з умивальником Канте MV0000652 | 8 950 грн. |
Тумба с умывальником Sanwerk "ЭРА AIR" 80 белая с умывальником "КАНТЕ" MV0 | 10 790 грн. |
Тумба з умивальником Sanwerk ERA AIR 80 кол. білий MV0000652 | 8 990 грн. |
Тумба с умывальником Sanwerk "Эра Air" 80 белая с умывальником "Канте" MV0 | 10 790 грн. |
Тумбы с умывальником SANWERK ERA AIR 80 цв. белый с умывальником Канте 2F | 11 788 грн. |
Тумба SANWERK "ЕРА AIR" 80 біла з умив. "Канте" (MV0000652) | 10 790 грн. |
Відеоогляди
Модификації SANWERK Era Air 80
Ціни на SANWERK Era Air 80 |
---|---|---|---|---|
SANWERK Era Air 60 | від 7 940 грн. | 7 пропозицій | ||
SANWERK Era Air 70 | від 8 844 грн. | 6 пропозицій | ||
SANWERK Era Air 80 | від 8 950 грн. | 7 пропозицій | ||
SANWERK Era Air 90 | від 10 899 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →