Тумба під умивальник SANWERK Alessa Air 80
Фото 6 |
SANWERK Alessa Air 80 |
|
Пофарбована фарбою італійського виробництва Sayerlack
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANWERK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANWERK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANWERK Alessa Air 80
Усі ціни 16 →Тумба підвісна Sanwerk Алесса Air 80 см з умивальником Канті MV0000604 | 10 400 грн. |
Тумба підвісна Sanwerk Алесса Air 80 см з умивальником Канте MV0000604 | 9 990 грн. |
Тумба Sanwerk "ALESSA AIR" 2F с раковиной "Канте", 800x440 мм h600, белый | 11 785 грн. |
Тумба з умивальником Sanwerk ALESSA AIR 80 MV0000640 кол. білий | 9 899 грн. |
Тумба с умывальником Sanwerk "Алесса Air" 80 белая с умывальником "Канте" | 11 785 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації SANWERK Alessa Air 80
Ціни на SANWERK Alessa Air 80 |
---|---|---|---|---|
SANWERK Alessa Air 60/2 | від 8 719 грн. | 20 пропозицій | ||
SANWERK Alessa Air 70 | від 8 500 грн. | 18 пропозицій | ||
SANWERK Alessa Air 80 | від 9 880 грн. | 16 пропозицій | ||
SANWERK Alessa Air 90 | від 11 240 грн. | 6 пропозицій | ||
SANWERK Alessa Air 100 | від 12 599 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →