Тумба під умивальник SANWERK Liga 80 (MV0000643)
Фото 5 |
SANWERK Liga 80 |
|
Пофарбована фарбою італійського виробництва Sayerlack, фурнітура від Blum (Австрія)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANWERK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANWERK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANWERK Liga 80
Усі ціни 6 →Тумба для підлоги Sanwerk Ліга 80 см з умивальником Канті MV0000643 | 11 012 грн. |
Тумба для підлоги Sanwerk Ліга 80 см з умивальником Канте MV0000643 | 10 330 грн. |
Тумба Sanwerk "LIGA" 2F с раковиной "Канте", 800x440 мм h850, мессина MV00 | 12 236 грн. |
Тумбы с умывальником SANWERK LIGA 80 вст. мессина с умывальником Канте 2F, | 12 236 грн. |
Тумба з умивальником Sanwerk LIGA 80 MV0000643 вст. Мессіна | 10 499 грн. |
Тумба SANWERK "ЛІГА" 80 мессина з умив. "Канте" (MV0000643) | 12 236 грн. |
Модификації SANWERK Liga 80
Ціни на SANWERK Liga 80 |
---|---|---|---|---|
SANWERK Liga 60 | від 8 940 грн. | 6 пропозицій | ||
SANWERK Liga 70 | від 9 800 грн. | 5 пропозицій | ||
SANWERK Liga 80 | від 10 330 грн. | 6 пропозицій | ||
SANWERK Liga 100 | від 11 880 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →