Тумба під умивальник SANWERK Alessa 60
Фото 24 |
SANWERK Alessa 60 |
|
Пофарбована фарбою італійського виробництва Sayerlack
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANWERK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANWERK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANWERK Alessa 60
Тумба для підлоги Sanwerk Алесса 60 см з умивальником Канті MV0000695 | 10 521 грн. |
Тумба підлога з раковиною SANWERK ALESSA MV0000695 | 9 900 грн. |
Тумбы с умывальником SANWERK ALESSA 60 MV0000695 цв. венге с умывальником | 11 690 грн. |
Тумба з умивальником Sanwerk ALESSA 60 MV0000695 кол. венге | 9 999 грн. |
Тумба SANWERK "АЛЕССА" 60 венге з умив. "Канте" (MV0000695) | 11 690 грн. |
Модификації SANWERK Alessa 60
Ціни на SANWERK Alessa 60 |
---|---|---|---|---|
SANWERK Alessa 60 | від 9 900 грн. | 5 пропозицій | ||
SANWERK Alessa 70 | від 9 999 грн. | 9 пропозицій | ||
SANWERK Alessa 80 | від 11 010 грн. | 12 пропозицій | ||
SANWERK Alessa 90 | від 10 940 грн. | 6 пропозицій | ||
SANWERK Alessa 100 | від 11 501 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →