Тумба під умивальник SANWERK Alessa 70 MV0000868
Фото 7 |
SANWERK Alessa 70 MV0000868 |
|
Забарвлена фарбою італійського виробництва Sayerlack.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANWERK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANWERK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANWERK Alessa 70 MV0000868
Усі ціни 6 →Тумба підлогова Sanwerk Алесса 70 см MV0000868 з раковиною Qtap | 10 399 грн. |
Тумба з умивальником Sanwerk "АЛЕСА" 70 Венге MV0000874 | 9 990 грн. |
Тумба підлогова Sanwerk Алесса 70 см MV0000868 з раковиною Qtap | 9 999 грн. |
Тумба SANWERK "АЛЕССА" 70 венге з умив. "Qtap" (MV0000874) | 10 399 грн. |
Тумба з умивальником Sanwerk "АЛЕССА" 70 Біла MV0000868 | 9 950 грн. |
Тумба SANWERK "АЛЕССА" 70 біла з умив. "Qtap" (MV0000868) | 10 399 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →