Тумба під умивальник SANWERK Amata 81 (MV0000795)
SANWERK Amata 81 |
|
Внутрішня частина ящиків в кольорі темно-сірий графіт. Фасад і корпус зроблений з МДФ товщиною 19 мм Декоративна вставка Renolit (Німеччина) з імітацією фарбованого шпону. Припустиме навантаження на один ящик становить 30 кг. Гарантія від виробника — 2 роки
Тумба комплектується умивальником "Клеа"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANWERK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANWERK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANWERK Amata 81
Тумба з умивальником SANWERK АМАТА 81 БІЛА З УМИВ. КЛЕА (MV0000795) MV0000 | 12 999 грн. |
Тумба з умивальником SANWERK АМАТА 81 см з умивальником Клеа MV0000795 | 15 499 грн. |
Тумба SANWERK "АМАТА" 81 біла з умив. "Клеа" (MV0000795) | 14 504 грн. |
Підлогова тумба з умивальником Sanwerk "АМАТА" 81 біла MV0000823 | 13 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →