Вантажна шина Satoya SU-281 10 R20 149K
Виберіть розмір вантажної шини
Satoya SU-281 10 R20 149K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satoya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satoya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satoya SU-281 10 R20 149K
Satoya SU-281 (универсальная) 10 R20 149K | 8 941 грн. |
Грузовые шины Satoya SU-281 (универсальная) 10 R20 149/146K 18PR 100229431 | 9 117 грн. |
Satoya SU-281 універсальна універсальна (10R20 149/146K) 393541 | 7 696 грн. |
Шина Satoya SU-281 (універсальна) 10.00 R20 149/146K PR18 | 8 719 грн. |