Вантажна шина Satoya SD-070 8.25 R20 139K
Виберіть розмір вантажної шини
Satoya SD-070 8.25 R20 139K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satoya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satoya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satoya SD-070 8.25 R20 139K
Satoya SD-070 (ведущая) 8.25 R20 139K | 7 750 грн. |
Satoya SD-070 ведуча ведуча (8,25R20 139/137K) 400449 | 7 480 грн. |
Шина Satoya SD-070 (провідна) 8.25 R20 139/137K PR16 | 8 358 грн. |