Вантажна шина Satoya SU-142B 9 R20 144K
Виберіть розмір вантажної шини
Satoya SU-142B 9 R20 144K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satoya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satoya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satoya SU-142B 9 R20 144K
Усі ціни 11 →Satoya SU-142B 9.00 R20 144/142K | 9 595 грн. |
Satoya SU-142B (универсальная) 9 R20 144K | 7 960 грн. |
SATOYA Вантажна шина SATOYA SU-142B 9.00R20 144/142K | 8 077 грн. |
Вантажна шина SATOYA SU-142B 9.00R20 144/142K | 8 039 грн. |
Satoya SU-142B (9/R20 144K) | 7 953 грн. |
ще 6 пропозицій