Вантажна шина Satoya SU-22 8.25 R20 139K
Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Satoya SU-22 8.25 R20 139K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satoya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satoya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satoya SU-22 8.25 R20 139K
Грузовые шины Satoya SU-22 (универсальная) 8.25 R20 139/137K 1002332700 | 9 973 грн. |
Satoya SU-22 універсальна універсальна (8,25R20 139/137K) 395095 | 6 864 грн. |
Вантажні шини Satoya SU-22 (універсальна) 8.25 R20 139/137K 16PR | 7 617 грн. |
Грузовые шины Satoya SU-22 (универсальная) 8.25 R20 139/137K 16PR 10023277 | 7 186 грн. |
Вантажні шини Satoya SU-22 (універсальна) 8.25 R20 139/137K | 10 571 грн. |