Пральна машина Saturn ST-WM 0629W білий
Фото 8 |
Saturn ST-WM 0629W білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Saturn ST-WM 0629W білий
Усі ціни 9 →Пральна машина вертикальна Saturn ST-WM0629W | 6 199 грн. |
Пральна машина полуавтомат Saturn ST-WM0629W | 5 339 грн. |
Пральна машина напівавтомат Saturn st-wm0629 White | 6 531 грн. |
Saturn ST-WM0629W | 5 890 грн. |
Стиральная машина Saturn ST-WM0629W | 6 156 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →