Пральна машина Saturn ST-WM 0623 білий
Фото 8 |
Saturn ST-WM 0623 |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Saturn ST-WM 0623 білий
Усі ціни 19 →Пральна машина вертикальна Saturn ST-WM0623 White | 4 599 грн. |
Пральна машина напівавтомат Saturn ST-WM0623 Gray | 4 548 грн. |
Пральна машина напівавтомат Saturn ST-WM0623 White | 4 606 грн. |
Стиральная машина Saturn ST-WM0623 White | 4 664 грн. |
Пральна машина напівавтомат Saturn st-wm0623 White | 5 614 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →