Пральна машина Saturn ST WM 0626 білий
Saturn ST WM 0626 |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Saturn ST WM 0626 білий
Усі ціни 44 →Saturn Saturn ST-WM0626 Blue | 5 061 грн. |
Пральна машина вертикальна Saturn ST-WM0626 Grey | 4 999 грн. |
Пральна машина полуавтомат Saturn ST-WM0626 Gray | 4 626 грн. |
Пральна машина напівавтомат Saturn ST-WM0626 Blue | 4 766 грн. |
Стиральная машина Saturn ST-WM0626 Blue | 4 782 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →