Літня шина Sava Perfecta 195/65 R15 91T
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Sava Perfecta 195/65 R15 91T 195/65 R15 91 T 195/65 R15 95 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Perfecta 195/65 R15 91T
Усі ціни 28 →Шина Sava Perfecta 195/65 R15 91T | 2 030 грн. |
Sava Perfecta 195/65 R15 91T | 2 106 грн. |
Sava PERFECTA 195/65 R15 91T (9017537123) | 3 780 грн. |
Sava Perfecta 195/65 R15 91T | 2 302 грн. |
Sava Perfecta (195/65R15 91T) | 2 108 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sava Perfecta 195/65 R15 91T
Ціни на Sava Perfecta 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Sava Perfecta 195/65 R15 91T | від 2 022 грн. | 30 пропозицій | ||
Sava Perfecta 195/65 R15 95T | від 2 587 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →