Літня шина Sava Perfecta 195/65 R15 95T
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Sava Perfecta 195/65 R15 95T 195/65 R15 91 T 195/65 R15 95 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Perfecta 195/65 R15 95T
Усі ціни 16 →Шина Sava Perfecta 195/65 R15 95T XL | 2 587 грн. |
Sava Perfecta 195/65 R15 95T XL | 2 726 грн. |
Sava PERFECTA 195/65 R15 95T (9041876392) | 4 260 грн. |
SAVA Літня шина SAVA Perfecta 195/65R15 95T | 2 602 грн. |
Літня шина SAVA Perfecta 195/65R15 95T | 2 600 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sava Perfecta 195/65 R15 95T
Ціни на Sava Perfecta 195/65 R15 95T |
---|---|---|---|---|
Sava Perfecta 195/65 R15 91T | від 2 022 грн. | 30 пропозицій | ||
Sava Perfecta 195/65 R15 95T | від 2 587 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →