Циркулярна пила Scheppach BC-HCS165-X (5901816900)
Фото - Пила Scheppach BC-HCS165-X
Фото 7
Scheppach BC-HCS165-X
Основне
Тип пристроюциркулярна (дискова)
Типпереносна
Джерело живленняакумулятор
Двигун
Безщітковий двигун
Розташування двигунапоперечно
Макс. оберти диска4500 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску165 мм
Діаметр посадкового отвору20 мм
Глибина різу55 мм
Глибина пропилу (нахил 45°)40 мм
Кут нахилу пили45 °
Захисні функції
Плавний пуск
Електронний захист двигуна
Функції та можливості
Функціїпідсвічування
Комплектаціядиск
без зарядного пристрою
Акумулятор
Комплектний акумуляторнемає
Напруга батареї20 В
Інше
Рівень шуму88 дБ
Габарити195x180x295 мм
Вага2.8 кг
Офіційний сайтshop.scheppach.com
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2025
Маркування виробника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scheppach 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scheppach.
Купити Scheppach BC-HCS165-X
Тип приводуАкумуляторПідгрупа приводу20V IXESТип акумулятораЛітій-іоннийДіаметр диска165 ммПосадковий діаметр20 ммКількість зубців24Висота різу під 45°40 ммВисота різу під 90°55 ммЛазерНіМінімальний кут нахилу0°Висота машини235 ммДовжина машини289 ммШирина машини197 ммРівень шуму – потужність88.1 дБРівень шуму – тиск80.1 дБНевизначеність KpA3 дБНев... щеизначеність KwA3 дБВага нетто2.7 кгВага брутто3.6 кгEAN4046664216841
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
Bazaua.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись