Електрогенератор Scheppach ISE2500 (5906225917)
Фото 22 |
Scheppach ISE2500 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scheppach 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scheppach.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scheppach ISE2500
Усі ціни 12 →Инверторный генератор Scheppach ISE2500 146998 | 26 949 грн. |
Генератор інверторний Scheppach ISE2500 101333-8 | 26 999 грн. |
Інверторний бензиновий генератор Scheppach ISE2500 (5906225917) ISE2500 (5 | 23 395 грн. |
Генератор бензиновый инверторный Scheppach ISE2500 | 26 999 грн. |
Scheppach ISE2500 | 25 640 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →