Електрогенератор Tatra Garden GE 3000
Відео 3Фото 8 |
Tatra Garden GE 3000 ручнийэлектростартер (ключ) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tatra Garden 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tatra Garden.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tatra Garden GE 3000
Генератор бензиновый Tatra Garden GE 3000, 3.0 кВт GG0001 | 12 700 грн. |
Tatra Tatra Garden GE 3000 GG0001 | 12 700 грн. |
Tatra Tatra Garden GE 3000 + Tatra Garden MS 180 | 15 670 грн. |
Відеоогляди
Модификації Tatra Garden GE 3000
Ціни на Tatra Garden GE 3000 |
---|---|---|---|---|
Tatra Garden GE 3000 | від 12 700 грн. | 3 пропозиції | ||
Tatra Garden GE 3000E | від 16 900 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →