Шліфувальний верстат Scheppach OSM 100 450 Вт 230 В (4903401901)
Відео 2Фото 6 |
Scheppach OSM 100 450 Вт 230 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scheppach 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scheppach.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scheppach OSM 100 450 Вт 230 В
Усі ціни 12 →Осциляційні шпиндельного-шліфувальний верстат Scheppach osm 100 | 7 879 грн. |
Осциляційний шпіндельно-шліфувальний верстат Scheppach OSM 100 4903401901 | 8 455 грн. |
Шпиндельно-шлифовальный станок Scheppach osm 100 4903401901 | 9 425 грн. |
Осциляційний верстат Scheppach OSM 100 | 9 383 грн. |
Шліфувальний верстат Scheppach OSM 100 | 8 944 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →