Полірувальний верстат Optimum OPTIpolish GU 20P 3101540 200 мм 230 В
Фото 3 |
Optimum OPTIpolish GU 20P 3101540 200 мм 230 В 200 мм 230 В 200 мм 400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimum OPTIpolish GU 20P 3101540 200 мм 230 В
Полировальный станок по металлу Optimum OPTIpolish GU 20P (230V) 3101540 | 8 791 грн. |
Optimum Gu 20P 3101540 | 10 360 грн. |
Optimum Gu 20P 3101540 | 10 619 грн. |
Полировальный станок по металлу Optimum OPTIpolish GU 20P (220В) 3101540 | 7 576 грн. |
Optimum Gu 20P 3101540 | 10 878 грн. |
Модификації Optimum OPTIpolish GU 20P 3101540
Ціни на Optimum OPTIpolish GU 20P 3101540 |
---|---|---|---|---|
Optimum OPTIpolish GU 20P 3101540 200 мм 230 В | від 7 576 грн. | 5 пропозицій | ||
Optimum OPTIpolish GU 20P 3101545 200 мм 400 В | від 7 840 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →