Самокат Scoot & Ride Highway Ganster
Відео 1Фото 4 |
Scoot & Ride Highway Ganster |
|
Невеликий дитячий самокат-біговел з яскравим дизайном і великими колесами. Виріб чудово підходить в якості першого транспортного засобу для малюків у віці від 5 років і завдяки надійній конструкції може витримувати вагу до 100 кг Рама виконана із сталі, найбільш міцного матеріалу, який використовується у виробництві подібних виробів. Дитячий самокат Scoot & Ride Highway Ganster може «перетворюватися» в біговел шляхом трансформації частини платформи опору для заднього колеса.
Діаметр переднього гумового колеса становить 30 см, а заднього поліуретанового — 14,5 см. Це дозволяє безперешкодно долати нерівності дороги і досить тихо ковзати по будь-якій поверхні. Ножний механічний гальма дозволяє при необхідності скинути швидкість і уникнути зіткнення. Для адаптації під зріст зростаючого дитини виробник оснастив виріб системою регулювання висоти розташування керма, а для компактного зберігання — спеціальною підставкою, яка дозволяє утримати самокат у вертикальному положенні. Оскільки модель може використовуватися не тільки в якості самоката, вона може стати першим кроком в навчанні дитини їзди на велосипеді.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scoot & Ride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scoot & Ride.
Купити Scoot & Ride Highway Ganster
Усі ціни 6 →Scoot and Ride Самокат-беговел SCOOT AND RIDE Highway ganster 2019 Бело-го | 4 332 грн. |
Беговел+самокат 2 в 1 Highway ganster white/green/blue Scoot and ride | 6 253 грн. |
Scoot and Ride Самокат-беговел SCOOT AND RIDE Highway ganster 2019 Бело-зе | 4 332 грн. |
Беговел+самокат 2 в 1 Highwayganster white/red Scoot and ride | 6 253 грн. |
Самокат трансформер Scoot & Ride Highwaygangster White/Blue/Orange | 4 332 грн. |
Самокат трансформер Scoot & Ride Highwaygangster White/Green/Blue | 4 332 грн. |