Кикборд Scoot & Ride Highway Kick 2
Фото 5 |
Scoot & Ride Highway Kick 2 |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scoot & Ride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scoot & Ride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scoot & Ride Highway Kick 2
Усі ціни 32 →Самокат Scoot and Ride серії Highwaykick-2 коричневий (SR-210201-BROWNLINE | 2 598 грн. |
Самокат Scoot and Ride серії Highwaykick-2, зелений (SR-210201-GREENLINES) | 3 300 грн. |
Самокат Scoot&Ride серии Highwaykick-2 зеленый, 2+ до 50кг | 3 300 грн. |
Самокат Scoot and Ride серії Highwaykick-2 з колесами що світяться сталеви | 3 500 грн. |
Самокат Scoot&Ride Highwaykick-2 зелений (SR-210201-GREENLINES) | 3 393 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →