Кикборд Scoot & Ride Highwaykick 1 Lifestyle
Фото 27 |
Scoot & Ride Highwaykick 1 Lifestyle |
|
Надійний та досить просунутий кікборд. Це багатофункціональний транспорт, спроєктований для максимального комфорту та задоволення навіть найменших користувачів. Дизайн Highwaykick 1 Lifestyle покликаний забезпечити безпечне та стабільне пересування. Конструкція з трьома колесами дозволяє дитині почуватися впевнено та утримувати рівновагу під час катання. Поліуретанові колеса діаметром 12 та 8 см забезпечують гладке ковзання на різних поверхнях.
Важливою особливістю цього кікборду є можливість перетворення на біговел. Гнучке регулювання висоти розташування керма та сидіння дозволяє адаптувати транспорт до зростання та переваг дитини, забезпечуючи йому оптимальний комфорт під час катання. Особлива увага приділена безпеці: захист від перекидання через кермо гарантує, що навіть у разі неконтрольованого руху ваше маля перебуватиме в безпечній позиції. Також звернемо увагу на те, що модель представлена на ринку в різних колірних рішеннях.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scoot & Ride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scoot & Ride.
Купити Scoot & Ride Highwaykick 1 Lifestyle
Усі ціни 17 →Самокат Scoot and Ride Highwaykick-1 Lifestyle Зебра (SR-210621-ZEBRA) | 5 460 грн. |
Самокат Scoot&Ride Highwaykick-1 Lifestyle Зебра (sr-210621-zebra) | 4 837 грн. |
Самокат Scoot and Ride Highwaykick-1 Lifestyle леопард, до 3р/20кг SR-2106 | 5 460 грн. |
Самокат Scoot&Ride Highwaykick-1 Lifestyle леопард (SR-210621-LEOPARD) SR- | 5 460 грн. |
Scoot&Ride Highwaykick-1 Lifestyle (SR-210621-LEOPARD) sr-210621-leopard | 5 460 грн. |